Nowe telefony Samsung – na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Nowe telefony Samsung – na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Każdy użytkownik telefonów komórkowych posiada inne preferencje co do designu, jak i funkcjonalności swojego urządzenia. Ze względu na zmieniające się tempo życia, inny tryb pracy oraz wymagania względem smartfonów, coraz większej liczbie osób zaczyna zależeć na tym, aby ich urządzenia mobilne nadążały za ich planem dnia.

Jeśli interesuje Cię marka Samsung, dobre telefony Samsung oraz ceny telefonów Samsung, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł. Sprawdź, na jakie nowe telefony Samsung warto zwrócić szczególną uwagę.

Dobre telefony Samsung – na co warto zwrócić uwagę?

Każdy, kto choć trochę interesuje się urządzeniami mobilnymi, z pewnością przyzna rację, że aktualnie wybór smartfonów na rynku jest bardzo duży. Producenci prześcigają się w udoskonalaniu swoich modeli lub wypuszczają zupełnie nowe serie, które mają za zadanie zaskoczyć użytkownika designem bądź zastosowaniem innowacyjnych technologii.

Warto jednak pamiętać, że bardzo ważne jest, iż telefon powinien być nie tylko stylowy i designerski, ale przede wszystkim praktyczny. Ważne, aby był wsparciem naszego dnia, zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym. Stąd tak istotne jest, by przy jego wyborze zwrócić uwagę na parametry i technologie, które mogą okazać się dla nas kluczowe. Można tutaj wymienić chociażby pojemność baterii, rodzaj aparatu i dodatkowe funkcje (np. możliwość robienia zdjęć nocą), częstotliwość odświeżania czy wydajność procesora.

Jak pod tym kątem wypadają nowe telefony Samsung?

Dobry telefon Samsung – Galaxy S23 Ultra

Jeśli interesuje Cię bardzo wydajny, szybki, nowoczesny telefon, Galaxy S23 Ultra to może być rozwiązaniem wprost stworzonym dla Ciebie. Świetny wyświetlacz, rewelacyjna rozdzielczość czy wytrzymała bateria o pojemności 5000 mAh* to tylko niektóre cechy tego smartfonu.

Samsung Galaxy S23 Ultra to telefon dopracowany w każdym szczególe. Już sam wygląd urządzenia jest w stanie przykuć uwagę użytkownika. Smukły i symetryczny, i co ważne, stworzony z myślą o naszej planecie. Do jego produkcji użyto ekologicznych materiałów pochodzących z recyklingu, jak przetworzone szkło, plastik, folię czy zrównoważone barwniki w całym produkcie**.

Galaxy S23 Ultra cechuje również bardzo wytrzymała konstrukcja, która przekłada się na trwałość urządzenia. Z przodu i z tyłu ochrania je szkło Corning® Gorilla® Glass Victus® 2, natomiast ramka została wykonana z najtwardszego aluminium (Armor Aluminium), jakie kiedykolwiek wykorzystano w telefonach Galaxy.

Dobry telefon Samsung – Galaxy Z Flip5

Szukasz kieszonkowego telefonu, który możesz mieć zawsze w zasięgu ręki i który jest w stanie zaskoczyć Cię swoją wydajnością? Galaxy Z Flip5 może okazać się rozwiązaniem dla Ciebie. Ten kompaktowy i przyciągający wzrok smartfon cechuje się innowacyjnym designem premium, który przeniesie Cię na zupełnie nowy poziom wyrażania siebie.

Lubisz uwieczniać ważne chwile z bliskimi? Dzięki Galaxy Z Flip5 będzie to jeszcze prostsze! Jego udoskonalony aparat pozwoli Ci zrobić dobrej jakości selfie bez użycia rąk. Dzięki Flex Cam ważne dla Ciebie chwile uchwycisz w bardziej naturalny i komfortowy sposób.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Wartość typowa testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Wartość typowa to szacunkowa średnia wartość uwzględniająca odchylenia w pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa wynosi 3785mAh dla Galaxy S23, 4565mAh dla Galaxy S23+ i 4855mAh dla Galaxy S23 Ultra. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od środowiska sieciowego, sposobu użytkowania i innych czynników.

**Wewnętrzna okładka S Pen znajdująca się w gnieździe S Pen zawiera minimum 20% poliamidu (PA) pochodzącego z oceanu. Przednia i tylna szybka zawierają średnio 22% zawartości pochodzącej z recyklingu. Folia dekoracyjna na tylnej szybie zawiera co najmniej 80% zawartości pochodzącej z recyklingu. Powyższe wymiary oparte są na wadze.

Szklana folia PET, szkło pochodzące z recyklingu i tworzywa sztuczne pochodzące z oceanu otrzymały walidację oświadczenia środowiskowego (ECV).

Opakowanie papierowe wykonane jest w 100% z papieru z recyklingu, z wyłączeniem etykiety uszczelniającej i winylu kurczliwego. Papier ochronny na okna wykonany jest w 100% z papieru pochodzącego z recyklingu. Pomiary oparte są na wadze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 5 =