Kinkiety kryształowe – ponadczasowy blask

Kinkiety kryształowe – ponadczasowy blask

Kryształowe oprawy oświetleniowe kojarzą nam się głównie z pałacowymi wnętrzami. Jednak tak naprawdę kryształ jest ponadczasowym i pięknym materiałem, odbijającym światło i rozpraszającym je, tworzącym miliony barw. Kinkiety kryształowe to doskonała propozycja zarówno do nowocześnie urządzonych mieszkań, jak i tych w stylu retro czy glamour. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej.

Kinkiety kryształowe – idealny wybór do wnętrz w stylu retro

We wnętrzach w stylu retro sprawdzą się nie tylko żyrandole kryształowe, ale i praktyczne kryształowe kinkiety. Można postawić na modele o patynowanej, złotej czy miedzianej podstawie z żarówką typu dekoracyjna świeczka LED, zdobione zwisającymi kryształkami. Takie modele przywodzą na myśl niegdyś stosowane kinkiety z naturalnymi świeczkami. Można wybrać modele z kielichowatymi kloszami zdobionymi dekoracyjnym cięciem na powierzchni kryształowego szkła. Takie kinkiety będą współgrać z klasycznymi szezlongami czy meblami na ciężkich drewnianych podstawach. Można je zamontować choćby obok tradycyjnej, drewnianej toaletki w sypialni.

Jakie ekskluzywne kinkiety kryształowe wybrać do nowoczesnego salonu?

Jednobryłowe kinkiety kryształowe mogą być świetnym wyborem do nowoczesnego salonu. Pięknie skomponują się z meblami na wysoki połysk czy też szklanymi blatami stołów kawowych czy jadalnianych. Można wybrać model w prostokątnym kształcie z pionowymi cięciami na kryształowym szkle. Geometryczne, proste formy świetnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Kinkiety kryształowe LED będą pięknie współgrać choćby z oświetleniem brzegowym diodami LED sufitu podwieszanego. Dobrze może sprawdzić się połączenie chromowanej powierzchni metalu w geometrycznym kształcie i kryształów w formie kaskady.

Jak dopełnić wnętrze w stylu glamour poprzez dobór klasycznych kinkietów kryształowych?

Do wnętrza w stylu glamour sprawdzą się zachwycające kinkiety kryształowe, które są bogato zdobione kryształami w różnych kształtach i rozmiarach. Kinkiety kryształowe do łazienki również się sprawdzą, gdy stawiacie na stworzenie eleganckiego pokoju kąpielowego w stylu glamour z wanną posadowioną na metalowych, rzeźbionych nóżkach. Jeżeli szukacie kinkietów kryształowych z prawdziwych kryształów o idealnej czystości i przejrzystej barwie, to eleganckie modele znajdziecie na stronie: https://abanet.pl/19-kinkiety-krysztalowe. To doskonały wybór dla najbardziej wymagających, zapewniający ponadczasowy blask.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × jeden =